WYLEWKI MASZYNOWE

Wylewki maszynowe Śląsk

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykonania posadzek betonowych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonaniem takich posadzek zarówno w domach mieszkalnych jak i w innych pomieszczeniach. Możemy zaproponować Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym Państwa mieszkanie zyska niepowtarzalny wygląd. Proponując Państwu posadzki betonowe, oferujemy przede wszystkim wysoką jakość wykonania. Gwarantujemy, że wykonane przez naszych pracowników posadzki betonowe nie tylko będą idealnie spełniały swoją funkcję, ale również będą po prostu dobrze się prezentowały. Dzięki temu każde wnętrze zyska nowoczesny, dostosowany do wystroju wygląd. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo naszych niezwykle doświadczonych pracowników.

 

 

Wylewki maszynowe Śląsk

Dla zwiększenia wydajnośći oraz jakości usług zakupiliśmy łatę samościągającą, która pozwala uzyskać jeszcze lepszą jakość i pozwala odciążyć nas w najcieższych pracach.

Maszyna jest w stanie położyć ponad 60 metrów kwadratowych powierzchni jastrychu na godzinę, a nie około 15 metrów kwadratowych, jak przy konwencjonalnym rozwiązaniu. Jednak nie to jest największym atutem tej maszyny.

Łata sama kontroluje i utrzymuje poziom posadzki z dokładnością liczoną do 1mm co znacznie minimalizuje błąd ludzki.

Główne zalety to:
• możliwość wykonania większej powierzchni w tym samym czasie,
• ulepszone zagęszczanie
  (beton obrabiany przez maszynę poddawany jest procesowi zagęszczania),
• stała jakość.

 

Zapraszamy do współpracy !